Płyn Do Prania I Pielęgnacji Wszystkich Tekstyliów Sportowych

Pranie
Impregnacja

Miłośnicy sportu i rekreacji potrzebują dobrego wyposażenia oraz funkcjonalnego i komfortowego stroju, który sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.
Czy to na siłowni czy na łonie natury, podczas aktywności fizycznej na odzież działa wiele czynników. Pot, kurz, deszcz czy wiatr to tylko niektóre z rzeczy, z jakimi musi radzić sobie strój sportowca.

Na szczęście z pomocą przychodzi bionicdry®, nowa marka produktów do czyszczenia i pielęgnacji ubrań sportowych, outdorowych i funkcjonalnych. Produkty bionicdry® optymalnie czyszczą i pielęgnują ubranie, dzięki czemu możemy czuć się komfortowo niezależnie od pogody.

Specjalna formuła mycia i innowacyjna technologia Neutraroma® sprawiają, że środki do prania tekstyliów sportowych marki bionicdry® doskonale czyszczą i odświeżają ubrania oraz przygotowują je do późniejszej impregnacji. W tym celu stworzyliśmy impregnat marki bionicdry® odnawiający impregnację, by odzież funkcjonalna przez długi czas pozostała wodoodporna i oddychająca.

Bionicdry® – nowa marka do prania i pielęgnacji tekstyliów sportowych.

bionicdry– SPORTOWY STYL ŻYCIA

Jonas Meyer, piłkarz amator

„Moje stroje piłkarskie muszą znieść wiele: plamy z trawy, ziemię, pot. Dzięki bionicdry® wszystko jest doskonale czyste i dodatkowo pachnie świeżością. Tak uważa też moja dziewczyna.”

bionicdry– NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK ZŁA POGODA

Vera Gratzl, Product Developer

„Nawet jako projektantka bionicdry® wciąż zachwycam się doskonałym działaniem naszej opatentowanej formuły.”